מיליוני מצגות מוצגות ברחבי העולם מדי יום, במקרים רבים מידי הן מפספסות את חותמן ואת מטרתן. קיבלת הזדמנות להציג את הרעיון שלך? המותג או המוצר שלך? אתה רוצה שאנשים יקשיבו באמת, אתה רוצה מצגת בעלת ערך אשר תספק מענה אמיתי למטרותיך ולדרישות קהל היעד שלך

מתחילת 2012 ,יש לי הכבוד לייצר מצגות מעוררות השראה המשמשות כלי עוצמתי עבור חברות קטנות וגדולות, בתחילת דרכן, יזמים, אנשי חינוך ותאגידים בין לאומיים.

בתהליך העבודה אני עושה שימוש במגוון כישורים שצברתי, אינפוגרפיקה, טיפוגרפיה, עריכת ואפיון תוכן, פסיכולוגיית וחווית משתמש, איור ועוד.

מטרתי העיקרית ליצור מצגת שמשאירה חותם, שהמסר בה מועבר ביעילות מירבית, שמעשירה את הנושא שלה ומגדירה מחדש את הדרך בה הוא נתפס בעיני קהל היעד.

מצגת מקצועית

על המצגת שלך לשמור על איכות ומקצועיות, בין אם מטרתה הגשת רעיון יצירתי, עבודה אקדמאית, מפגש צוות פנימי, הצגת דוחות או הפגישה שתסגור את עסקת המאה
לנראות המצגת שלך יש חשיבות עליונה. בידיים הנכונות היא יכולה לשמש כלי מדהים לשיתוף הרעיונות והחזון שלך. התשוקה שלי היא לספר את הסיפור שלך בצורה הויזואלית הטובה ביותר ולקחת אותו לשלב הבא.

מצגת

לקוחות רבים פונים אלי בשלב בו ברשותם מצגת Powerpoint או Keynote מוכנה עליה עמלו שעות רבות. הם רוצים להביא אותה לרמה הויזואלית הגבוהה ביותר,
ויחד עם זאת להותירה בפורמט הקיים המאפשר שינויים בכל רגע נתון ולעיתים על ידי אנשי צוות שונים בחברה. כאן אני נכנסת לתמונה ומשדרגת את המצגת הקיימת תוך הותרת מרכיביה ברי-עריכה. תרשימים, כותרות, טקסט וכו׳ הכל נשאר בר-עריכה ונגיש ללקוח בפורמט הידוע והמוכר לו.

מצגת

בתור פריקית של אינפוגרפיקה, אני מודעת לעוצמה החזותית באלמנט אינפוגרפי לעומת טקסט או תמונה.
אני לוקחת תוכן מילולי ״משעמם״ ויבש ומבצעת בו מהפך.

אני מייצרת מהתוכן אינפוגרפיקה, מפרקת ומרכיבה אותו מחדש להיררכיות הנכונות ומיצרת חלוקה נכונה בין השקפים ליצירת זרימה ונגישות. המהפך האינפוגרפי של התוכן מונע את רתיעתו המובנת של הקורא מול גושי תוכן משמימים ומאפשר הקשבה לסיפור שלך והבנה אמיתית שלו.
״למצגת תפקיד מפתח בתהליכי העברת מסרים. ולחשוב שלכל אחד יש על המחשב Powerpoint המאפשרת לנו לייצר כלי כזה!״
מאמר עיצוב בפאוורפוינט עם טיפים למתחילים