כמעט בלתי אפשרי להבין / לנתח כמות גדולה של מידע כאשר אנו משתמשים בטקסט בלבד. אינפוגרפיקה עוסקת במתן הסבר חזותי ומיידי של מידע.

כאשר יש לנו כמויות גדולות מאוד של תוכן אותו אנו רוצים להציג ולהבהיר באופן מיידי, אינפוגרפיקה היא כלי ויזואלי יעיל ביותר לקידום וחשיפת תוכן זה. בזמן שטרנדים שונים בעולם העיצוב הגרפי באים והולכים, אינפוגרפיקה היא כאן להישאר והיא כלי להמחשת והפצת מידע אשר הולך וצובר תאוצה.

לכל מטרה

חברות גדולות וקטנות עושות שימוש אינפוגרפיקה למען השבחת המותג שלהן, ל״חינוך״ קהל היעד שלהן וליצירת אופטימיזציה של דירוגן במנועי החיפוש.
אינפוגרפיקה יכולה להיות אינטראקטיבית ואנימטיבית, היא יכולה להיות הומוריסטית או עניינית, היא יכולה להיות חדשנית ומהפכנית, אינפוגרפיקה יכולה לרגש אותנו ולהניע אותנו לפעולה.

זה החיים

את תהליך העבודה האינפוגרפית שלי אני מתחילה תמיד עם מחקר מעמיק של התוכן הרלוונטי, קריאתו והבנתו עד הפרטים הקטנים, ארגון ויצירת הסדר הנכון שלו ומציאת תבניות, קישורים ומבנים מעניינים אשר יכולים לבוא לביטוי חזותי.
העבודה דורשת דיוק וסדר יחד עם יצירתיות פורצת גבולות ומציאת פתרונות יוצאי דופן. תהליך העבודה האינפוגרפית הוא תהליך מרתק אשר בסופו מתקבל עיצוב בעל רושם עוצמתי המציג את נתוניו באופן הנוח והנגיש ביותר עבור קהל משתמשיו.

אינפוגרפיקות מורכבות, מאויירות, אינטראקטיביות, שיווקיות, לדפוס ולדיגיטל.

ליווי מלא בתהליך כולו, מחקר מעמיק, גיבוש קונספט, אפיון תוכן ועיצוב.​

מצגות Powerpoint עריכות, משולבות אינפוגרפיקה, לעסקים, Pitch ,כנסים ועוד.

עיצוב לכל סוגי המסמכים whitepaper, Case ,העסקיים studies ,סקרים ודוחות.

תשובות מפורטות, לשאלות חשובות

מעל ל-12 שנות ניסיון בעיצוב אינפוגרפיקה, מצגות ותקשורת חזותית, עבדתי כמעצבת במחלקת האינפוגרפיקה של כלכליסט במשך 4 שנים. היה לי הכבוד, לאורך השנים, לעבוד על פרויקטים עבור חברות גדולות וקטנות בתעשיות שונות ומגוונות. יש לי ניסיון רב בהרכבת צוות מנצח עבור כל פרויקט בהתאם לדרישותיו. הסטודיו חולש על כל מדיות העיצוב: דיגיטל, דפוס, רשתות חברתיות, מיתוג וזהות, חומרי שיווק וחומרים עסקיים, אנימציה, אינטראקטיב ועוד.
על מנת לתמחר ולתזמן את הפרויקט המשותף שלנו וליצור עבורך מסמך הצעת מחיר, אשמח לפגוש אותך לפגישת היכרות (יש קפה משובח) זאת כדי שאוכל להבין את היקף הפרויקט ומטרותיו. הצעות המחיר שלנו מקיפות ומפורטת וכוללת את כל המידע הנחוץ לטובת שקיפות ותיאום ציפיות מלא עם לקוחותינו.
חשוב לנו לשמור על שקיפות מלאה ולתאם עמכם ציפיות, לכן אנו דואגים ליצור הצעות מחיר מקיפות ומפורטות. בהצעת המחיר אנו מרחיבים במידע אודות כל שלב בתהליכי העבודה, מהם התוצרים הכלולים בהצעה, הפורמטים של כל תוצר, ומה הם התנאים המלאים הכלולים בהצעה, אילו חומרים נחוצים לנו על מנת להתחיל בעבודה ומה הצפי לקבלת התוצרים.
אנחנו נאמנים תמיד לעמידה בדד-ליין ובלו״ז המוגדר לנו, הסטודיו שלנו עובד מהר מאוד ועם קו מנחה של אפס פשרות על איכות התוצרים. אנחנו אוהבים לעבוד בשקיפות מלאה בשיתוף מלא איתכם. יש ערך עליון והשפעה ישירה על הלו״ז לנוכחות, מעורבות ותגובתיות מצד הלקוח. אם מדובר בפרויקט הראשון שלנו יחד חשוב לזכור שקיים זמן לא מבוטל המוקדש להיכרות ולמידה אחד את השני ואת העבודה המשותפת.